ČMKOS

I práce má svůj svátek! 1. máj 2019

2 dny 16 hodin ago
Stejně jako v minulých letech připravujeme i letos oslavy 1. máje - Svátku práce. Připraven je bohatý program pro děti i dospělé: hudební i taneční vystoupení, akce pro děti, prezentační stany ČMKOS a OS KOVO, prezentace škol či Science centra VIDA. Budeme velice rádi, když přijdete společně s námi strávit příjemné odpoledne na brněnský Špilberk. Vstup zdarma!

VIDEO: Záznam slavnostní části VIII. sjezdu OS SOO

1 měsíc ago
V pátek dne 8. března 2019 proběhl VIII. sjezd Odborového svazu státních orgánů a organizací.   Delegáti sjezdu v tajné volbě zvolili nové vedení odborového svazu.Předsedou OS SOO se stal Bc. Pavel Bednář, prvním místopředsedou je JUDr. Rudolf Pospíšil a druhou místopředsedkyní Ing. Alena Gaňová.   Odkazy na proslovy hostů: 00:00:09 Pavel Bednář, předseda OS SOO 00:08:48 Jana Maláčová, ministryně sociálních věcí 00:24:03 Jan Švejdar, prezident Policie ČR 00:28:47 Josef Postránecký, náměstek pro státní službu MVČR 00:37:08 Jan Willem Goudriaan, generální tajemník EPSU 00:41:25 Josef Středula, předseda ČMKOS 01:02:24 Milena Rácová, předsedkyně SLOVES (slovenský OS veřejné správy a kultury) 01:11:53 Alena Schillerová, ministryně financí 01:35:28 Jaroslav Souček, předseda OS KOVO 01:39:33 Anna Machová, předsedkyně OS kultury a ochrany přírody 01:44:25 Luboš Pomajbík, předseda OS dopravy 01:47:43 Zdeněk Jindřich Oberreiter, předseda OS hasičů

ČMKOS na Profesia Days Brno 2019!

1 měsíc 1 týden ago
11. dubna se v BVV Veletrhy Brno uskuteční veletrh práce Profesia days Brno 2019. Těšit se můžete nejen na širokou nabídku pracovních míst a bohatý program, ale také na stánek ČMKOS, ve které budou naši právníci připraveni poskytnout návštěvníkům veletrhu bezplatné právní poradenství v oblasti pracovního práva. Více informací o veletrhu najdete na www.profesiadays.cz.   Navštivte nás a získejte informace o tom, co zaměstnancům přináší členství v odborech. Těšíme se na vás!    

535. plenární zasedání EHSV - květen 2018

2 měsíce 3 týdny ago
Evropský hospodářský a sociální výbor si na svém 535. plenárním zasedání v Bruselu ve dnech 23. – 24. května 2018 připomněl 60. výročí založení EHSV; v této slavnostní části vystoupili s projevem pan Luca Jahier, předseda EHSV, pan Herman Van Rompuy, bývalý předseda Evropské rady, paní Darja Isaksson, zakladatelka společností pro digitální inovace a členka národní rady pro inovace švédského premiéra poté následovala debata, které se zúčastnil pan Antonio Tajani, předseda Evropského parlamentu pan Jean-Claude Juncker, předseda Evropské komise, pan Karl-Heinz Lambertz, předseda Evropského výboru regionů, pan Roger Briesch, bývalý předseda Výboru a předseda Sdružení bývalých členů, jménem přítomných bývalých předsedů a členů Výboru: pan Tom Jenkins, paní Anne-Marie Sigmund, pan Dimitris Dimitriadis, pan Staffan Nilsson, pan Henri Malosse a pan Georges Dasssis. V panelové diskusi dále vystoupili pan Fabian Zuleeg, generální ředitel EPC (Centrum pro evropskou politiku), paní Katja Lehto-Komulainen, zástupkyně generálního tajemníka EOK (Evropská konfederace odborových svazů), pan Jeremy Wates, generální tajemník Evropského úřadu pro životní prostředí (Bureau Environnemental Européen, EEB). EHSV rovněž schválil 13 stanovisek.
Zaškrtnuto
1 hodina 1 minuta ago
Českomoravská konfederace odborových svazůA
Subscribe to ČMKOS feed