Školící a rekreační středisko OS TOK MAXOV

Školicí a rekreační středisko OS TOK Maxov 12, 471 52 Sloup v Čechách

Rekreační středisko se nalézá nedaleko známé obce Sloup v Čechách v okrese Česká Lípa.

Provoz střediska je celoroční.

Parkování zdarma je zajištěno přímo u objektu.

Rekreační středisko je vhodné pro rodinnou dovolenou s dětmi, pro školy a školky v přírodě, pro sportovní kurzy a soustředění a dětské letní tábory. Je možno zde pořádat firemní akce typu školení, semináře, vícedenní jednání či porady.

Stravování je zajištěno formou plné penze s možností balíčků na túry či výlety. Středisko je známé výtečnou kuchyní.

Ubytování je v patře zděného objektu ve 12 pokojích (1 dvoulůžkový, 6 třílůžkových, 4 čtyřlůžkové a 1 pětilůžkový), s celkovou kapacitou 41 lůžek. Pokoje jsou vybaveny umyvadly s tekoucí teplou vodou.

Společná sociální zařízení se sprchovými kouty a WC vždy pro několik pokojů jsou přístupná z chodby v blízkosti pokojů. V přízemí jsou další sociální zařízení kapacitně odpovídající plnému obsazení střediska.

K dispozici ubytovaným je rovněž společenská místnost s klubovnou a selská jizba s televizí. Součástí venkovního areálu je dětské hřiště, venkovní bazén a kiosek s doplňkovým prodejem.

Zdejší oblast s nádhernou zalesněnou krajinou skýtá možnosti k letnímu i zimnímu vyžití.

V létě můžete využít řadu značených turistických tras a cyklotras, koupání ve zdejším přírodním koupališti nedaleko rekreačního objektu, navštívit můžete známý skalní hrad Sloup, pustevnu, modlitební důl, malebný zámek v Zákupech či shlédnout Pekelné doly.
Obec Sloup je výchozím bodem pro poznávací výlety jak směrem k Máchovu jezeru, tak do Lužických hor a Českého Švýcarska. V okolí můžete navštívit i zoologickou zahradu, ferraty, krytý bazén, aquapark, rozhlednu, muzeum. Můžete rovněž zavítat na nedaleký ranč Malevil a zajezdit si na koních či zahrát bowling. Rovněž je možno navštívit soukromou sklárnu v Lindavě včetně prodejny sklářských výrobků s možností si i vytvořit vlastní výrobek na památku. Vedoucí rekreačního střediska paní Věra Šupinová Vám ráda poradí, kde tradiční sklárnu a ostatní zajímavé lokality najdete a rovněž Vám poskytne kontakt na nedaleký ranč a pomůže zajistit i vyjížďku na koních.

V zimě si přijdou na své i milovníci běžek. Za sjezdovkami můžete vyrazit na nedaleké svahy Lužických hor.

Z nedalekého Sloupu je dobré autobusové spojení do Nového Boru či České Lípy, kde naleznete banky, bankomaty, taxislužbu, železnici a rovněž fitness.

Aktuální ceny pobytů jsou k dispozici přímo u vedoucí střediska paní Věry Šupinové.

Cena za neobsazené lůžko na pokoji se neúčtuje.

Kontakt:
Odpovědná osoba : Šupinová Věra
Telefon : + 420 487 753 034
Mobil : + 420 777 310 240
e-mail : vera.supinova@email.cz
adresa : Maxov 12, 471 52 Sloup v Čechách

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Skalní hrad a poustevna Sloup je památkově chráněný objekt

  

Pekelné doly - největší pískovcové podzemí v Evropě pro motorkáře.
Celková plocha jeskyní činí přibližně 3500 m2.

  

Sklárnu Lindava lze navštívit individuálně, nebo je možné zúčastnit se organizované prohlídky s průvodcem.